Youtube Pazarlama 101:! Her şey Bilmeniz Gereken

Eğer öyleyse, bu yazı size şirket üst çıkıp yapmak için Youtube pazarlama kullanmak için uygulanması gereken birçok stratejileri hakkında ayrıntılı bilgi verecek? Youtube pazarlama son yıllarda çıkarmış ve iyi bir nedenle, bu iş kitlelere maruz sağlayacak en iyi yollardan biridir. Okumaya devam edin ve Youtube pazarlama hakkında gereken her şeyi öğrenmek

youtube marketing

Düzenli Youtube sayfasını güncelleme. Eğer aboneler en az günde bir kez Youtube kontrol etmenizi bulursanız her sabah yeni bir güncelleme yayınlamak çekinmeyin. Abonelerinizin çok sık Youtube kontrol etmek olasıdır değilseniz, çok fazla güncellemelerinizle taşmasını önlemek için bir haftalık güncelleme paylaşır.

youtube marketing

Diğer kampanyalarla Youtube sayfasını entegre edin. Blogunuza, web sitesinde ve profesyonel e-postaların imzanıza Youtube sayfasına yerleştirin bağlantılar. Sen özel içerikler ve daha promosyon teklifleri erişmek için bir yol olarak sunarak Youtube sayfasında dikkat çekmek gerekir.

Bir diyalog olarak Youtube düşünün. Birçok insan kitleleriyle AT Youtube pazarlama, konuşma başladığında. Eğer izleyici İLE konuşmalıyız. Onlarla sohbet ettiğimizi gibi, onlara bir şeyler duyuruyoruz gibi değil hissedin. Youtube sosyal bir ortam olduğunu unutmayın. Sen sosyal olmak gerekir.

Bazen, kendi sayfasının yanı sıra markanız hakkında başka yerlerde şeyler göndermeniz gerekmektedir. Diğer insanların Youtube sayfalarında yayınlamak zaman dikkat bir ton toplayacağını. Yalnızca istediğiniz ilgi iyi tür çekmek olun. olumlu bir yol katkıda bulunabilecekleri zaman yalnızca diğer sayfalarında yayınlamak. her zaman spam kaçının.

Bazen Size ait olmayan Youtube sayfalarında yayınlamanız gerekir. Bunu yaparak çok fazla ilgi kazanabilir. Ancak, ihtiyacınız dikkat tipi olması gerekiyor. Yayınladığınız takdirde, sadece değerli şeyleri yayınlamak. Spam yapmanız asla bir şeydir.

Youtube sayfasına Twitter hesabınızı bağlayın. Bu, her iki Youtube hesaplarına mesajlarınızı düzene yardımcı olacaktır. Twitter 'da yayın yayınınız aynı zamanda Youtube sayfasında eş zamanlı olarak yayınlanır. Bu, tek bir yazı yapmak için her iki site üzerine zaman ve imzalanması zahmetinden kurtarır.

youtube marketing

Youtube üzerinde bir yarışma düzenleyin. Sen örneği satın aldıkları ürün veya bir ürünün bir yorum resmini paylaşmak için, onların iş için youtube videoları güncellemeleri birinde etiketlemek için abonelerini teşvik etmelidir. yarışmacılar girişi oylayacak arkadaşlarına teşvik böylece en çok oyu alan girdiye ücretsiz bir ürün verin.

youtube marketing

İşletme sayfanız için reklam içine Youtube fanı aktiviteyi açmayı deneyin. Bunu yapmak için Youtube self servis reklam aracında Youtube Sponsor Öyküleri kullanabilirsiniz. Temelde reklamlara taraftarların faaliyetlerini döner. O bunu "gibi" sayfanızı işinizi söz fanlar olumlu güncellemelerini görüntülemek veya fanlar ilgili haber besleme hikayeleri teşvik yoluyla işinizi geliştirmek sağlar.

, sen neyin yanlış gittiğini sorgulamak olabilir, ama genellikle sizi geride tutan bir eğitim eksikliği var. Neyse ki, bu makaleyi okuyun ve şimdi Youtube doğru pazarlamak için nasıl bir anlayışa sahip. Yani bir sonraki kampanya karlı bir olması gerektiği anlamına gelir. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *